Пригоди “Чернівчанки” дорогою в АТО

Волонтер Володимир Дорош розповів про завершення проекту по забезпеченню Центру визволення полонених автомобілем Mitsubishi Pajero. Вчора автомобіль був доставлений у місто Слов’янськ і переданий керівнику Центру Василю Будику. Волонтери подякували всім небайдужим буковинцям, які долучилися до придбання та ремонту позашляховика, зокрема пан Малек Микола зумів знайти резину для автівки; голові гаражного кооперативу, пану Ігорю Михайловичу; майстру Ігорю, який зумів полагодити та встановити радіатор, а також усім, хто долучився до цієї корисної справи.Волонтер також подякував директору Літинського м’ясокомбінату, який передав понад
10 кг ковбасних виробів для військових.
«По дорозі у Харків сталася поломка. Зламався клімат контроль. Чернівецький майстер Ігор Войцехівський зв’язався із партнерами у Харкові. Я був вражений, коли у вихідний день четверо майстрів вийшли на роботу і працювали до вечора. Коли незнайомі люди дізналися, що машина їде у зону АТО, вони присвятили увесь свій вільний час для того, щоб допомогти військовим. Вони відмовилися від грошей. Також допоміг постачальник запчастин, який безкоштовно їх надав», – поділився враженнями від поїздки Володимир Дорош.
001 – це символічний номер «Чернівчанки», яка буде привозити визволених наших солдат. Буковина перша надала транспортний засіб для Центру визволення полонених.
Анонсований проект для прикордонників по функціонуванню робочої мобільної групи для ремонту транспортних засобів марки Volkswagen Amarok та KrAZ Cougar продовжується. Було придбано ноутбук та програмне забезпечення, фахівці стажуються на автоцентрах Volkswagen та Toyota для того, щоб скоріше здійснити ремонт транспортних засобів.
За ініціативи волонтера Володимира Громко, «Буковинська громада», «Волонтерський рух Буковини», «Медичний координаційний центр», Філіпчук Марія Дмитрівна розпочинають акцію по збору продуктів для доставки їх в зону АТО. Їх треба приносити за адресою Ватутіна, 11, де буде знаходитися вантажівка-рефрижератор. З 10 години 29 липня по 11 годину 30 липня всі охочі можуть долучитися до акції.
Волонтер Леся Михайлюк нагадує, що не потрібно забувати про індивідуальні замовлення бійців. «Потреби військових не зменшуються: берці, змінна форма, футболки, змінна білизна, вологі серветки, розгрузки, рюкзаки, тактичні окуляри, наколінники. Минулого тижня, за допомогою власників фірми АСД та магазину «Штурм», були закуплені розгрузки, рюкзаки, тактичні окуляри. Все це вже передано в зону проведення АТО», – розповіла Леся Михайлюк. Також ліки відправили до медиків 21 бригади. На цьому тижні волонтери збирають аналогічний список для медиків 128 бригади.
Волонтер «Медичного координаційного центру» Леся Хомко анонсувала акцію по збору кришечок від пляшок, для того щоб зробити простий протез необхідно 500 000 штук. Тому волонтери звертаються до краян з проханням кидати такі пластикові кришки в спеціальні скриньки.