Волонтери анонсували “Волонтерське містечко” та інші заходи до Дня міста Чернівці

29 вересня відбулася чергова прес-конференція представників Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО.
Волонтер «Буковинської громади» Володимир Дорош анонсував проект щодо працевлаштування учасників антитерористичної операції. Зокрема, ГО «Буковинська громада» та Чернівецька філія ТОВ «Нова пошта» розпочинають проект, який полягає у тому, що першочергове право на заміщення вакантних посад надаватиметься учасникам АТО та членам їх родин.
Волонтер «Медичного координаційного центру» Леся Хомко розповіла про діяльність за минулий тиждень. «Звертаюся до буковинців із проханням допомагати ліками. Через те, що погодні умови погіршуються, бійці часто хворіють, і необхідні протизастудні, муколітичні, протизапальні препарати», – зазначила Леся Хомко.
Спільно з «ARMSOS. Волонтерський рух Буковини» було придбано 4 комплекти форми та пару берців. Все це вже передано військовим.
Волонтери проінформували про проведення ряду заходів до Дня міста на території «Волонтерського містечка» на Театральній площі. З 12 години і аж до самого вечора гості свята зможуть гарно провести час та допомогти нашим військовим. Всі зібрані кошти будуть направлені на придбання приладів нічного бачення.
У програмі «Волонтерського містечка» будуть розваги як для дорослих, так і для дітей: всі охочі можуть позмагатися на турнірі з армреслінгу, прийняти участь у конкурсі «Автолюбителі-патріоти». Гостей свята чекатиме тематична фотосушка, показ бойової техніки. Маленькі краяни зможуть поласувати смаколиками та випробувати «Волонтерський аквагрим». Також відбудеться патріотичний концерт.
Разом з тим проводитиметься акція – «Храмове для солдата» – волонтери збиратимуть продукти харчування для відправлення у зону АТО.
«Волонтерське містечко» чекає на всіх бажаючих гарно та корисно провести знакове для нашого міста свято та допомогти бійцям АТО.