Волонтери розпочали збір коштів на пеленгатор для військових 8-го полку спецназу

На черговій прес-конференції представників Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО, подякували краянам за постійну співпрацю з волонтерами та розповіли про нагальні проблеми військових.
Волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував учням та педагогічному колективу Чернівецької гімназії №4 та ЗНЗ №3, а також відвідувачам мережі супермаркетів «Наш край» за зібрані кришечки для виготовлення протезів. За весь період акції було зібрано близько 100 кг кришечок, які були передані до Медичного координаційного центру.
10 коробок із продуктами харчування, які було зібрано під час «Волонтерського містечка», передано для добровольчого корпусу «Правий сектор».
Також волонтери завітали на Вчену раду у Чернівецькій гімназії №2. Учні 5-х та 7-х класів та вчителі вперше виготовили маскувальний костюм, який і передали волонтерам. Сповнені рішучості допомагати військовим маленькі патріоти долучилися до виготовлення кікімор та маскувальних сіток.
Для виготовлення зимових маскувальних костюмів потрібна тканина білого кольору, тому волонтери звертаються до буковинців: «Приносьте непотрібну постільну білизну, вона знадобиться волонтерам для виготовлення маскувальних сіток та костюмів», — зазначив Володимир Дорош.
Волонтери зібрали вже 15 газових балонів, які потрібні для виготовлення буржуйок, але цього не вистачить, щоб забезпечити теплом військових. Тому прийом балонів незавершений, і волонтери чекають на допомогу небайдужих буковинців.
Представник «Медичного координаційного центру» Леся Хомко розповіла, що продовжується формуватися група дітей-сиріт віком 8-14 років, із числа родин загиблих під час проведення АТО військових.
Діти поїдуть у місто Ольштейн (Польща) 30 жовтня. Волонтери та меценати забезпечать візову підтримку. Потрібно мати наступні документи: проїзні документи на дитину, медичну довідку про стан здоров’я та згоду матері на поїздку.
Для військових надійшло 40 комплектів термобілизни, волонтери передали половину комплектів, у м. Красноармійськ. Разом з термобілизною було передано 10 кг ліків, які необхідні військовим.
Представник ГО «Спілка підприємців КП МТК «Калинівський ринок» Філіпчук Марія анонсувала початок акції по збору коштів на пеленгатор для військових 8-го полку спецназу. Вартість обладнання – 29 тис. грн.