Для військових найнеобхіднішим є теплі речі та буржуйки

На черговій прес-конференції волонтери Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО, подякували небайдужим буковинцям за допомогу у такий нелегкий для всіх час.
Волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош розповів про допомогу, яку надали підприємці та мешканці краю за минулий тиждень. Він поінформував, що відвідувачі та працівники ТзОВ «Ферозіт» зібрали 1378 грн. Кошти будуть використані на виконання замовлень від військових.
Також на відкритті виставки студентської творчості «StudART» було зібрано 300 грн, за які придбано 30 пар шкарпеток для наших захисників.
Продовжується акція зі збору кришечок на протези, до якої долучилися кафе «Cotte» та студенти Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.
Волонтери подякували відвідувачам мережі супермаркетів «Вопак» за зібрані продукти харчування.
«Наступає холодна пора року, військові просять теплі речі, буржуйки, для одного із спецбатальйонів потрібні 5 калориферів, — зазначив Володимир Дорош, — ми найближчим часом відправимо 11 газових балонів на Сокирянщину, де, за сприяння Олексія Бойка, будуть виготовлені буржуйки. Просимо буковинців допомогти, адже військові зараз потребують тепла та підтримки».
Також волонтери зазначили, що магазин «Штурм» надасть допомогу у розмірі 3000 грн, доброчинці придбають для військових необхідну амуніцію.