Буковинські лісівники передали волонтерам допомогу для військових, які перебувають у зоні проведення АТО (ВІДЕО)

19 листопада, колектив Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства передав близько 600 кг допомоги, зібраної для військових працівниками лісових господарств області. Лісівники передали яблука, мед, домашні смаколики, інші продукти харчування, а також бензопили.
«Відгукнулися усі лісгоспи нашого управління. Допомагали, хто чим може. Таким чином, зібрали кілька десятків ящиків яблук, картоплі, олії, консервованих грибів, варення та меду. Завдяки волонтерам ці продукти потраплять саме у ті місця, де вони найбільше потрібні. Дякую працівникам лісової галузі за те, що вкотре залишились небайдужими», — розповів головний лісничий обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.
Волонтери ГО «Буковинська громада» подякували лісівникам, зокрема першому заступнику начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Роману Череватому за допомогу, яка найближчим часом буде розподілена і відправлена за декількома напрямками: у місто Красногорівку та с. Піски Донецької області, та для військових 93-ї окремої механізованої бригади. «За весь час Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства та лісгоспи чи не найактивніше допомагали хлопцям у зоні проведення антитерористичної операції. Зараз військові готуються до зими. Їм важливо мати і яблука, і натуральну консервацію. Необхідні зараз і бензопили для заготівлі дров», — зазначив Володимир Дорош.