Відправлена на схід чергова партія допомоги

24 листопада відбулась прес-конференція представників Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які приймають участь в АТО. Волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував колективу Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства за 600 кг допомоги для військових. «Лісівники передали закрутки, крупи, мед, олію, супи, печиво, картоплю, яблука, воду, гриби, а також бензопили для заготівлі дров. Для військових уже вирушила допомога, яка складалась в тому числі і із 20 коробок із продуктами харчування, 2 мішками картоплі, 1 ящиком яблук, 10 антибактеріальних спреїв, 10 рулонів вузького еластичного бинту, сувенірів-оберегів, листів «Волонтерської пошти». Все інше також буде передано для наших захисників найближчим часом», — зазначив Володимир Дорош.
Волонтери висловили подяку ТОВ «Комплекс» та його директору Дмитру Фуркалу за те, що він погодився на продаж ліків на суму 3385 грн переданих колективом обласного онкологічного диспансеру по вхідній ціні. Також колективу ПП «Оздоровлення» і його директору Івану Самотюку за допомогу військовим – 600 таблеток для знезараження води, 30 пляшок антибактеріальних спреїв. Громаді села Тисівці за продукти харчування.
На минулому тижні від ГО «ARMSOS. Волонтерський рух Буковини» надійшло 4 комплекти термобілизни, 1 плащ-накладка, 2 ящики фарби для берців, а від пана Ігора — ланцюги для бензопили, які просили військові.
«Для внутрішньо переміщених осіб ми зібрали та передали у ГО «Волонтерський рух Буковини» іграшки, одяг, домашню заготівлю, продукти харчування», — розповів Володимир Дорош.
Разом з тим стартували дві акції, які на жаль, вже стали щорічними, — це «Солодкий Миколай» та «Лимон для солдата».
Акції проводитимуться разом з управлінням освіти Чернівецької міської ради та небайдужими буковинцями.
«Перший проект — «Солодкий Миколай». Ми закликаємо буковинців, у першу чергу студентів, учнів міста та краю при можливості підготували малюнки до дня Святого Миколая, цукерочку, шоколад, ми закликаємо усіх не бути байдужими. Покажемо хлопцям в зоні АТО, що ми про них дбаємо, думаємо і не забуваємо», — зазначив Володимир Дорош.
У зв’язку із холодною погодою військовим потрібні лимони, для підтримання імунної системи. Тому всіх охочих закликають приносити лимони для військових. Допомога можна принести за адресою: м. Чернівці, вул. Ватутіна, 11.