10 січня на Театральні площі міста відбудеться ярмарок за участі запорізького народного ансамблю «Оксамит»

29 грудня відбулась чергова прес-конференція волонтерів Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО.
Волонтер Володимир Дорош привітав усіх буковинців із прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав успішного, а головне мирного 2016 року.
«Я дякую буковинцям, які протягом року були разом з волонтерами та посильно допомагали військовим. Саме завдяки спільним зусиллям ми змогли задовольняти тисячі заявок бійців, які захищають територіальну цілісність та незалежність України на Сході», – зазначив Володимир Дорош.
Волонтери подякували депутатам обласної та міської рад.
Допомога від депутатів була спрямована на придбання 3-ох медичних рюкзаків та бензинового генератора для військових, які перебувають у зоні проведення АТО.
Колективи КУ «Обласна консультативна медична поліклініка» та ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» передали ліки для військових: знезаражуючі засоби, протизастудні препарати, мазі, джгути, пластирі, бинти, вату.
Також було зазначено, що комунальна установа «Чернівецька обласна консультативна стоматологічна поліклініка» запрошує військових, які приймали чи приймають участь в АТО безкоштовно отримати стоматологічну допомогу за адресами: вул. Головна, 135 та пр. Незалежності, 123.
Начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк підсумував результати проведення волонтерських акцій та побажав нашим захисникам міцного здоров’я, сили духу та перемоги над ворогом.
Волонтер «Медичного координаційного центру» Леся Хомко анонсувала проведення ярмарки, яка відбудеться 10 січня 2016 року на Театральні площі міста.
«Дійство буде проходити за участі бійців ДУК «Правий сектор» та запорізького народного ансамблю «Оксамит». Запрошуємо буковинців долучитися до свята. Гроші, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на задоволення потреб військових, які перебувають у зоні проведення АТО», – розповіла Леся Хомко.