У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації, військові на Сході потребують медикаментів

На черговій прес-конференції, яка відбулась 26 січня, волонтери Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО прозвітували про роботу за тиждень та поінформували буковинців щодо потреб бійців із зони проведення АТО.
Традиційно, волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував буковинцям, які активно долучаються до збору коштів у благодійні скриньки. Зокрема, 960 грн було зібрано від відвідувачів ТРЦ «Depot», 178 грн – від відвідувачів КС «Західна кредитна група», 305 грн – від відвідувачів магазину “Конвалія”, що у місті Кіцмань та продукти від відвідувачів ТОВ «ГРУ».
Також Володимир Дорош та військовий-волонтер Дмитро Чернишов повідомили про збір необхідних для облаштування місць дислокації в зоні АТО 10-ї гірсько-піхотної штурмової бригади.
«Ми взялися за виготовлення 10-ти буржуйок, у цьому нам допомагають Сторожинецькі підприємці, зокрема Олексій Бойко, крім того потрібні водопровідні труби, бензопили, сокири, 5 бушлатів, 5 пар зимових берців та колючий дріт. Все необхідне потрібно зібрати до 28 січня. Якщо щось не встигнемо – надішлемо військовим за допомогою промо-кодів», – поінформував Володимир Дорош.
Волонтери розповіли, що акція зі збору кришечок триває. Перший біонічний протез уже поставили військовому із Хмельниччини. Вартість протезу – 8 тис. євро.
Представник «Медичного координаційного центру» Леся Хомко зазначила, що волонтери здали 497 кг кришечок, буковинці продовжують долучатися до акції. Цього тижня кришечки надійшли від очного відділення Чернівецької обласної лікарні, магазину «Наш край» та ПП «Артон».
Також кафедра фармації БДМУ розробила мазь, яка коштує дешевше за аналогічні препарати. «Мазь має протизагноюючу, зволожуючу, протизапальну дію. Серед замовлень бійців – антибіотики широкого спектру дії, протизапальні препарати, краплі вушні та очні», – розповіла Леся Хомко.