Оздоровлення військових в Карпатах – буковинські лісівники поінформували про програму реабілітації бійців АТО

Волонтери Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО на черговій прес-конференції, яка відбувалась 03 січня, вкотре подякували буковинцям за допомогу українській армії.
«2513 грн вкинули у благодійні скриньки відвідувачі магазинів «Керам-центр», «Штурм» та фірми-перевізника «Нова Пошта №5»,- зазначив волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош.
На запит військового Дмитра Чернишова про допомогу у доукомплектуванні 10-ї гірсько-піхотної штурмової бригади відгукнулися буковинські лісівники. Так, Берегометське лісомисливське господарство передало дошку, ДП «Сторожинецький лісгосп» – брус розміром 5*5, Клішківецький лісопромисловий цех – 40 л дизпалива.
«У м. Летичів Хмельницької області Дмитро Чернишов та Ігор Гостюк завантажили буржуйки від місцевих волонтерів та прямують на Схід. Нагальною потребою для військових залишаються сокири, лопати та бензопили», – розповіли волонтери.
Володимир Дорош поінформував про зміну правил користування безкоштовними відправками гуманітарного вантажу через перевізника «Нова пошта»: «Замість промо-кодів волонтерами надаватимуться картки. Акція не зникає, а видозмінюється, набуває більш організованого характеру».
Заступник директора Берегометського лісомисливського господарства з питань розвитку туризму, рекреації та комунікації Тетяна Терон розповіла про відпочинкову реабілітацію воїнів АТО на території лісництва.
Тетяна Тирон поінформувала про те, що станом на початок 2016 року на території Берегометського лісництва вже відпочили 6 прикордонників – воїнів АТО, одна молода пара зі Сходу, окрім того, почалась програма Міністерства внутрішніх справ щодо окремого добровольчого батальйону особливого призначення.
«Відпочинок серед Карпатської природи допомагає військовим відновити фізичний стан та душевний спокій. Ми очікуємо на приїзд 16 військових із м. Чернігів та безпосередньо із зони проведення АТО. Принагідно звертаюсь до буковинців з проханням допомогти, тому що із збільшенням кількості військових, гострішою стає проблема із харчуванням. Продукти харчування краяни можуть приносити, як у волонтерські центри Чернівців, так і безпосередньо передавати лісникам», – зазначила посадовець.