Завдяки допомозі волонтерів та меценатів машини невідкладної допомоги були доставлені у зону проведення АТО

22 березня відбулась чергова прес-конференція представників Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО.
Волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош прозвітував про розподіл допомоги від присутніх на сесії Чернівецької обласної ради VII скликання, а також про кошти та продукти харчування, надані небайдужими буковинцями протягом минулого тижня.
«Грошову допомогу, надану від присутніх на сесії обласної ради, було розподілено на декілька напрямків. 2000 грн передано БФ «Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану» для ремонту двигуна машини невідкладної допомоги, який доставлявся із закордону на Схід. 1000 грн перерахували бійцю, який проходить лікування на Вінниччині, 970 грн відклали для придбання 4-тої метеостанції, необхідної для військових артилерії, – поінформував волонтер Володимир Дорош. – 810 грн буковинці кинули у благодійні скриньки, які знаходяться у магазинах міста, також дякуємо відвідувачам супермаркету «Вопак» за продукти харчування».
Зазначено, що ТОВ «ЖенТол» надало 20 л дизпалива, які було передано для відправлення допомоги бійцям ДУК «Правий сектор», також надійшли 2 маскувальні сітки від ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
Волонтери висловили подяку депутату обласної ради Володимиру Морозу за сприяння у проведенні фотовиставки «Жінка та війна».
Представник «Медичного координаційного центру» Леся Хомко наголосила, що завдяки волонтерам та меценатам загалом на ремонт машин невідкладної допомоги, які доставлялися із Німеччини у зону проведення бойових дій вдалося зібрати 53 250 грн.
30 тис. грн. та продукти харчування для військових, які перебувають на передовій у районі смт. Зайцево та м. Авдіївки зібрали підприємці МТК «Калинівський ринок». Про це поінформувала присутніх волонтер громадської організації «Спілка підприємці МТК «Калинівський ринок» Марія Філіпчук.
Окрім того, приватний підприємець Віталій Вакула передав авто для бійців 8-го полку.