Волонтери зібрали кошти на 4-ту метеостанцію для артилерії

На черговій прес-конференції Координаційного центру з надання матеріально технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО, волонтери прозвітували за роботу протягом минулого тижня.
Зокрема, від відвідувачів мережі магазинів «Кутовий», торгового центру «Майдан», ТОВ «ГРУ», аптеки «Вако» надійшли продукти харчування, ліки, канцтовари та грошова допомога.
«Ми вдячні навчальним закладам міста, які постійно долучаються до різних проектів та акцій волонтерів. Так, учні Чернівецької гімназії №1 передали 14 коробок із продуктами харчування, які найближчим часом будуть передані у зону проведення АТО. До збору кришечок долучилися учні Чернівецького ліцею №1. А наші невтомні помічники – учнівський та педагогічний колектив ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» виготовили чергову, велику маскувальну сітку розміром 12˟3», – поінформував присутніх волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош.
Також зазначено, що для бійців артилерії нарешті вдалося придбати 4-ту метеостанцію Kestrel 4500NV&Bluetooth з флюгером, на яку волонтери збирали кошти декілька місяців. «На 4-ту метеостанцію кошти збирали довго. Це і залишок від коштів, зібраних під час останніх волонтерських акцій, і частина допомоги від депутатського корпусу Чернівецької обласної ради. До придбання дорого вартісного приладу також долучилась і профспілка підприємців МТК «Калинівський ринок»», – зазначив Володимир Дорош.
На минулому тижні волонтери передали мішки для блокпостів отцю Василю Гасинцю, а також 650 грн бійцю на квитки до зони АТО, 500 грн на дизпаливо для поїздки військових зі Львова до Чернівців на нагородження орденом «Народний герой України» та 1000 грн на пальне для транспортування автомобілів до зони АТО.
Волонтери звернулися до небайдужих буковинців допомогти знайти двигун для «Чернівчанки» – автівки Центру визволення полонених ( Mitsubishi Pajero Sport, 2.8 TDi, Дизель).
Волонтер та військовий Дмитро Чернишов подякував всім, хто долучився та виявив згоду долучитися до ремонту автомобілів, які найближчим часом будуть допомагати бійцям у східних областях країни. Зокрема власнику одного з чернівецьких автомайстерень пану Олександру, директору комунального підприємства “Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад” Анатолію Федоруку, вінницьким та новодністровським волонтерам, Чернівецькому військовому лісгоспу, Центру управління нарядами поліції, профспілці Новодністровської ГЕС, директору Чернівецького професійно-технічного училища №6.