Волонтери придбали чергову метеостанцію для артилерії

05 квітня відбулась прес-конференція Координаційного Центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО.
Волонтер громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував буковинцям, які продовжують надавати допомогу військовим, які захищають мирне небо у зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, 1536 грн вкинули у благодійні скриньки відвідувачі торгового центру «Майдан», «АСМАП-Україна», супермаркету «Вопак», аптечного пункту №2 ТОВ «Садгор», відділення аптечного пункту №6. Також учасники турніру більярдного клубу «Вірус» надали волонтерам 700 грн.
Від відвідувачів ТОВ «Пакко Холдінг» та ТОВ «ГРУ» на минулому тижні надійшли продукти харчування та мішки для блокпостів, які будуть найближчим часом передані у зону проведення АТО.
«Волонтери ГО «Буковинська громада» уже доставили допомогу на фронт. Було передано 1000 грн, 4 маскувальні сітки та продукти харчування. У зоні проведення АТО вони будуть виконувати функції волонтерів-водіїв на машинах швидкої допомоги, будуть допомагати як військовим, так і мирному населенню Сходу України. Волонтери планують перебувати там близько місяця», – поінформував Володимир Дорош.
Зазначено, що завершилась акція, спрямована на придбання метеостанції Kestrel4500NV&Bluetooth з флюгером для артилеристів, вартістю 20139,5 грн. Волонтери декілька місяців збирали кошти для придбання необхідного для військових приладу та подякували всім, хто долучився до надання допомоги.

За матеріалами та фото Чернівецької ОДА