Волонтери проведуть акції до Великодніх свят

12 квітня відбулась прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Волонтери проанонсували акцію до Великодніх свят, яка проходитиме спільно з управлінням освіти Чернівецької міської ради.
Так, 28 квітня з 12.00 до 15.00 на Театральній площі відбудеться щорічна ярмарка «Великодні передзвони», на якій учні та викладачі загальноосвітніх начальних закладів Чернівців запропонують власноруч вироблену сувенірну продукцію та смаколики. Всі зібрані кошти будуть направлені на допомогу військовим, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. У рамках акції «Великодній кошик для солдата» на площі буде знаходиться автобус, куди всі бажаючі можуть принести смачні атрибути Великодніх свят. Після завершення акції допомогу буде оперативно доставлено на фронт.
«Дякуємо нашим постійним помічникам – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» за маскувальну сітку та домашню консервацію. Сьогодні ми закупили матеріал для виготовлення маскувальних сіток вартістю 2500 грн. – його вистачить на 50 сіток, – поінформував волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош. – Продовжується акція по збору кришечок – цього тижня вони надійшли від відвідувачів магазину «Наш край» та мешканців гуртожитку Чернівецького Вищого професійного училища №3.
Волонтери поінформували, що на урочистостях з нагоди повернення особового складу 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України змогли привітати Героїв на рідній землі, а також передали 4-ту метеостанцію для артилерії та два символічні прапори – один України, а другий – із зображенням гербу Буковини.
Представник «Медичного координаційного центру» Леся Хомко розповіла про те, що 15 травня 2016 року в Києві у Жовтневому палаці, що знаходиться на вул. Інститутська, 1 відбудеться благодійний концерт талановитих дітей України. За Чернівецькою областю закріплено 4 концертні місця, тому волонтери запрошують талановиту молодь Буковини долучитися до мистецького дійства у столиці. Усі зібрані кошти будуть направлені на допомогу сиротинцям Донбасу.