Волонтери повернулися із зони проведення антитерористичної операції, де працювали на машинах швидкої допомоги, допомагаючи рятувати життя військовим та мирному населенню

19 квітня відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в антитерористичній операції. У ході заходу будо презентовано фотозвіт волонтерів громадської організації «Буковинська громада», які повернулися зі Сходу. Володимир Громко та Андрій Пижівський два тижні працювали на машинах швидкої допомоги у зоні проведення бойових дій, евакуйовуючи поранених, як з числа українських військових, так і мирного населення Донецької області. Вони працювали у двох напрямках – Дебальцевському та Горлівському, зараз їх замінили волонтери з інших міст. «Перед поїздкою на Схід України, ми приїхали у Київ, де віддали шану полеглому воїну, Герою Дмитру Годзенку, прощання з яким відбувалося у столиці. Після цього – щоденна робота, транспортування поранених. Щасливий, що за час нашої служби ніхто не загинув. Перед нашим виїздом волонтери з Буковини передали військовим смаколики, ліки, тому намагалися роздати кожному потрохи, порадувати наших захисників увагою співвітчизників», – розповів Володимир Громко.
Представник ГО «Медичний координаційний центр» Леся Хомко зазначила, що до червня 2016 року продовжують формуватися групи для оздоровлення дітей з числа родин учасників Євромайдану та антитерористичної операції. Наголошено, що бажаючі повинні мати проїзні документи.
«Крім того, розпочинається формування групи для оздоровлення та реабілітації військових у смт. Затока Одеської області. Плануємо оздоровити декілька груп – одиноких військових, сімейних пар, бійців добровольчих формувань – з кінця травня до жовтня 2016 року. Тому закликаємо військових звертатися до волонтерських центрів Буковини та подавати заявки на відпочинок на березі Чорного моря», – поінформувала Леся Хомко.
Також на прес-конференції виступив майстер вищого професійно-технічного училища №6 Василь Церковнюк, який розповів, що на разі, студентський та викладацький колектив навчального закладу займається ремонтом автомобілів «Нива», які будуть доставлені у зону проведення АТО. «Це найменше, що ми можемо зробити для військових, які захищають нашу країну на Сході», – зазначив Василь Церковнюк.