Освітяни передали волонтерам 38 923 грн, які були зібрані під час ярмарку на Театральній площі

10 травня відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. У ході заходу було презентовано фотозвіт волонтера Ігоря Гостюка, який повернувся із Великодньої поїздки на Схід. «Завдяки спільній праці буковинських волонтерів, лісівників, підприємців та колективів навчальних закладів, ми змогли подарувати військовим справжнє свято. Наш маршрут пролягав через Донецький напрямок: Мар’їнка – Авдіївка — госпіталь у Волновасі — Піски. Всюди є наші земляки – буковинці. І вони з трепетом чекали допомогу зі своєї рідної школи. Не можливо було без сліз дивитися, як дорослі чоловіки у формі із захватом читають привітання від дітей навчального закладу, де вони колись вчились, як радіють пасці та крашанці, які були освячені на рідній землі», — розповів Ігор Гостюк.
Волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував всім небайдужим, які долучилися до акції управління освіти Чернівецької міської ради «Великодні передзвони», а також волонтерській акції «Великодній кошик для солдата». «Завдяки спільним зусиллям зібрано близько 50 коробок зі смаколиками та сувенірами від учнів та вчителів навчальних закладів, колектив Чернівецького обласного лісового та мисливського господарства передав близько 500 кг смачної допомоги та 30 л дизпалива для доставки вантажу в зону АТО, фірма «АНТ ЛТД» надала 210 коробок для індивідуальних посилок для військових, а також 1000 календарів із Великодніми побажаннями, ПП «Терешкін» передав 210 випічок-хрестиків, ПП «Кліпсидра» — 210 пісочних печив, отець Миколай — 220 просфор, гастрономія «Артишок» — 210 пасочок, мережа магазинів «Нива» в особі власника Романа Михайловича — 6 ящиків цукерок «Джек», мережа швидкого харчування «Гном» та Лариса Нагорняк — 20 кг печива, паски та 800 грн на пальне для доставки допомоги, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» — виготовили інгредієнти для салатів та крашанки, також передали 4 маскувальні сітки та 2 кікімори, речі у госпіталь міста Волновахи», — поінформував волонтер.
На прес-конференції були присутні освітяни – заступник директора з виховної роботи Чернівецької загальноосвітньої школи №8 Лариса Руснак та заступник директора з виховної роботи Чернівецької загальноосвітньої школи №5 Руслан Федюк, які передали волонтерам 38 923 грн, які були зібрані під час ярмарку на Театральній площі. Кошти будуть направлені на придбання автівки для Центру обміну полоненим. Педагоги зазначили, що вони з радістю долучилися до акції, яка має на меті допомогу військовим у зоні проведення антитерористичної операції.
Окрім того, автор проекту «Міжнародний день сім’ї демобілізованих учасників АТО та членів їх родин» при Британській Раді в Україні Діана Якімчук закликала військових, які повернулися зі Сходу взяти участь у чудовому родинному святі на території Хотинської фортеці.
Форма для заповнення анкети: https://docs.google.com/forms/d/1Y3Xl8vMKSPqh7Ggl-Xb0QkUoqCZBoFbVL7bjaBWfVEI/viewform?c=0&w=1