Зважаючи на активізацію бойових дій в зоні АТО буковинці активніше допомагають військовим

Сьогодні, 07 червня, прес-конференцію Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО, присутні почали із хвилини мовчання. Волонтери висловили співчуття рідним та близьким військового, мешканця села Василів Заставнівського району Петра Танасійчука, який загинув 6 червня під Маріуполем при виконанні бойового завдання.

«В першу чергу, хочемо подякувати загальноосвітнім навчальним закладам, які долучились до акції «Випускник – учаснику АТО».  На минулому тижні зібрані під час лінійок 4 017 грн. передали Чернівецькі ЗОШ №3, №5, №28 та гімназія №3. Також до акції долучився і колектив ЗОШ №39, зібравши 1044 грн.», – зазначив волонтер  ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош. – Завдяки допомозі небайдужих буковинців, волонтери продовжують задовольняти потреби військових, які перебувають у зоні АТО».

Окрім того, приватне підприємство «ФорестСервіс»  передали  10 000 грн. на придбання авто для Центру звільнення полонених.

Також волонтери подякували відвідувачам мережі супермаркетів «Наш Край» за 875 грн та кришечки, а колективу ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» за чергову маскувальну сітку.

04 та 05 червня на Буковині пройшли спортивно-розважальні заходи, під час яких було зібрано 3 900 грн. У неділю відбувся 3-й фестиваль «Коні мої, коні» завдяки спільним зусиллям приватного підприємця Сергія Тащука, ГО “Буковинська громада”, громади села Стрілецький Кут Кіцманського району, “Клубу успішних пані”, Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства та буковинських ґаздів. Окрім гарного дійства, яке організатори подарували гостям , волонтерам вдалося зібрати 3758 грн. Також на святі були присутні родини військових, які беруть участь в АТО та переселенців, а також сім’ї загиблого Героя Володимира Бузенка.

Представник «Клубу успішних пані» Ольга Мотуляк подякувала професійному фотографу Дмитру Іванеско, аніматорам агентства «Мультик», виконавцям, клубу бойового гопаку, підприємцям, які безкоштовно надали волонтерам продукти та безалкогольні напої для реалізації на користь допомоги військовим, мережі швидкого харчування «Аппеті» за те, що долучилися до проведення свята.