Завдяки допомозі від освітян та підприємців, волонтери придбали автівку для Центру звільнення полонених

14 червня, біля адмінбудівлі Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась презентація чергової автівки  Opel Frontera для Центру звільнення полонених.

Волонтер громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош подякував всім небайдужим, які долучилися до придбання позашляховика. «Завдяки сприянню начальника управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Мартинюка та зусиллями колективів загальноосвітніх навчальних закладів, під час Великоднього ярмарку було зібрано 1360 євро, які освітяни передали волонтерам. Окрім того, до придбання автомобіля долучилося ПП «ФорестСервіс», яке передало 360 євро, офтальмологічна клініка «Ваш зір» надала 700 євро, а підприємець Олександр Ліщук – 20 доларів. Дякуємо і ТОВ «Чернівціжитлобуд», яке допомогло коштами у розмірі 300 доларів, мебельному салону «Буржуйські меблі» за 50 доларів. Також долучені кошти, зібрані під час спортивно-розважальних заходів, які проходили в Чернівецькій області у розмірі 3 900 грн, – поінформував волонтер. – Автівка пройшла технічний огляд і знаходиться в ідеальному стані. Після того, як зламався автомобіль «Чернівчанка», який волонтери раніше відправили на Схід, керівник Центру звільнення полонених Василь Будик попросив автівку з лівим кермом та автоматичною коробкою передач. Ми намагалися підібрати машину, яка буде чудовим помічником при визволенні наших військових».

Крім того, волонтери планують завантажити позашляховик різноманітними смаколиками. Громадська організація «Волонтерський рух Буковини» уже передала продукти харчування та медикаменти, окрім того на допомогу відгукнулась громада села Стрілецький Кут, що на Кіцманщині.

Волонтер Наталія Руснак поінформувала представників масової інформації, що за кошти, які були зібрані підчас акції «Випускник – учаснику АТО», було придбано прилад нічного бачення, який вже наприкінці тижня буде доставлено в Авдіївку. Всього було зібрано 6 713 грн, ціна приладу – 5386 грн., а за решту коштів волонтери придбають цигарки та засоби гігієни. Окрім того, напередодні відправлення, громадська організація «Майбутнє Буковини» передала бінокль для військових.