Чотири відремонтовані автомобілі для військових відправлять на Схід

21 червня в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція представників Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь у зоні проведення АТО.

Завдяки відвідувачам супермаркету «Метро», волонтерами було зібрано велику кількість продуктів харчування. Окрім того, для 11 батальйону, який дислокується у м. Попасна Луганської області, була передана плівка для будівництва бліндажів. Також було закуплено 120 кг фарбованої тканини, необхідної для плетіння маскувальних сіток, які виготовляє ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».

Крім того, біля адмінбудівлі Чернівецької обласної державної адміністрації був презентований автомобіль ВАЗ 2121 «Нива», яку надав Чернівецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України для бійців 11-ї гірсько-піхотної бригади. Автівку ремонтувало комунальне підприємство «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад».

Також волонтери розповіли, що ввечері 21 червня відбудеться відправка відремонтованих автомобілів Opel Astra, Opel Frontera та Nissan Valet у селище Піски Донецької області для 128-ї гірсько-піхотної бригади та в місто Щастя Луганської області.

За словами волонтера Ігоря Гостюка, машини уже перебували у зоні проведення антитерористичної операції, і тепер, після проведення капітального ремонту, вони знову допомагатимуть українським військовим.

Разом з автомобілями військовим передали продукти харчування громадська організація «Майбутнє Буковини»» та церква Святої Параскеви, що у місті Чернівці.

Зазначено, що на літній період найнеобхіднішими речами, які потребують військові, є вода, одноразовий посуд, а також будматеріали для будівництва бліндажів: скоби, цвяхи, плівка.

«На мою думку, найголовніше, щоб військові на Сході України відчували підтримку від громадян держави, яку вони обороняють. До допомоги, яка надходить з різних регіонів України, вони ставляться з надзвичайним трепетом, адже це свідчення того, що громадяни підтримують своїх захисників»,  – зазначив волонтер Василь Назарко.