Волонтери подякували підприємцям та небайдужим буковинцям, які продовжують підтримувати українську армію

02 серпня відбулась чергова прес-конференція представників Координаційного центру допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Традиційно, волонтери подякували підприємцям та небайдужим буковинцям, які продовжують підтримувати українську армію.

«Ми висловлюємо подяку відвідувачам магазинів «Роксолана», «Корал», мережі супермаркетів «Торба» та  торговельно-розважального центру «DEPOt» за 2 621 грн, а також ТОВ «ГРУ» — за продукти харчування. Окрім того, ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» надав маскувальну сітку та велику кількість речей для військових та переселенців. Також перукарня «Легінь» для військових-топографів надала кондиціонер, а компанія «Кліматцентр ВІК» безкоштовно встановила його», — зазначив волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош.

Також учасники турніру в більярдному клубі «Вірус» передали на потреби учасників антитерористичної операції 500 грн.

Волонтери продовжують співпрацювати із компанією-перевізником «Нова пошта», зокрема доброчинці з Путили передали в місто Курахове  Донецької області продукти харчування, речі для військових та плівку для бліндажу, ГО «Волонтерський рух Буковини» речі для переселенців у Черкаси.

Завдяки допомозі від депутатського корпусу обласної та міської рад було зібрано 3 645 грн, з них на 1800 грн було закуплено та передано бензопилу для військових.

«Звертаємося до власників аптек з проханням допомогти. На разі формуємо для відправки індивідуальні аптечки для декількох напрямків: для дітей, які проживають у т. зв. сірій зоні, для військовополонених та для мирного населення, яке знаходиться у полоні бойовиків», — зазначив Володимир Дорош.

За минулі два тижні волонтери передали автомобіль УАЗ, 2000 грн на доставку автівки до зони бойових дій, продукти харчування та маскувальну сітку.

На завершення волонтери поінформували про продовження проекту «Жінка та війна», який стартував у лютому 2016 року. «Якщо Ви знаєте жінок, які є прикладом героїзму, жертовності, людяності, які допомагають українській армії, або є представниками родин військових, що брали участь у бойових діях, то розкажіть про них волонтерам. Ми хочемо написати про прекрасних, талановитих, а головне сильних жінок, які знають — що таке війна, ми намагатимемося, щоб цей проект був цікавим та інформативним», — зазначив Володимир Дорош.