Допомога школярів зібрана до Дня знань відправилася на Схід

13 вересня відбулась прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Традиційно волонтери подякували небайдужим буковинцям, які продовжують допомагати учасникам бойових дій на Сході України. Так, голова громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош висловив подяку відвідувачам супермаркету «Вопак», «Пакко Холдинг» та магазину «Автосвіт» за 690 грн, продукти харчування та медичні костюми, ТОВ «ГРУ» — за 66 малих та 27 великих мішки для блокпостів, які були передані в зону проведення АТО.

Зі слів волонтера, завдяки зусиллям комунального підприємства «МіськШЕП», його керівника Михайла Ігнатьєва та головного механіка Миколи Чорногуза відремонтовано автомобіль «Нива», який найближчим часом буде передано на Схід.

Також буковинців було поінформовано про акції, приуроченої до Дня знань.

«Завдяки допомозі школярів, їх батьків та педагогів Чернівецької гімназії №2, під час урочистостей з нагоди Дня знань, вдалося зібрати 4306 грн, а також велику кількість  продуктів харчування, засобів гігієни, ліків, одноразового посуд, листів та малюнків для військових. Все вищезазначене, а також маскувальну сітку, одяг для військових, рушники, постільну білизну, милиці у госпіталі на Схід відвіз волонтер Ігор Гостюк. Після його повернення ми відзвітуємо про те, у які підрозділи була розподілена допомога, — зазначив Володимир Дорош. – За кошти, зібрані у навчальному закладі, буде придбано 4-ри медичні рюкзаки на замовлення лікарів, які вирушають на Схід рятувати життя українським військовим».

Окрім того, волонтер зазначив, що за останні два тижні вдалося двічі передати велику кількість чоловічого, жіночого, дитячого одягу та іграшок, що надійшли від ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» для внутрішньо переміщених осіб у ГО «Волонтерський рух Буковини».

«На минулому тижні вдалося закупити та передати військовому з батальйону «Донбас» активні навушники на суму 850 грн», — поінформував волонтер.

Наближається осінньо-зимовий період, тому на фронті необхідними стають буржуйки, теплі речі, також необхідними є будівельні матеріали, запчастини для автомобілів, лікарські засоби.