Волонтери розповіли про чергову автівку, яка готується для відправлення у зону АТО

25 жовтня, у приміщенні обласної державної адміністрації, відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Волонтери розповіли про підготовку до зимового періоду, ремонт автівки для бійців 128 гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України та про нагальні потреби на фронті.

Голова ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош поінформував, що за минулий тиждень військовим передано вже другу пічку-«буржуйку», яку надав волонтерам Анатолій Слісарчук. Окрім того, представники торгового дому  «De la vie» передав 120 банок вітамізованого напою, які будуть передані для Центру звільнення полонених.

Щодо автомобілю, який зараз ремонтується для подальшої відправки у зону проведення АТО, Володимир Дорош подякував всім, хто долучається до приведення автівки Skoda Favorit у належний технічний стан. «Дякуємо приватному підприємцю Івану Гринюку, СКТ «Маннол», магазину «Драйв», Геннадію Філіпцю, які зголосилися надати необхідні засоби та послуги щодо ремонту автомобілю. Завдяки їх напруженій праці, машина найближчим часом відправиться на Схід», – зазначив волонтер.

У свою чергу, представник 128 гірсько-піхотної бригади ЗСУ Борис Биков, звернувся до волонтерів та небайдужих буковинців, зазначивши, що для функціонування нового дивізіону на Сході необхідні берці, прилади нічного бачення, бензопили, бензогенератор, ноутбук, інструменти тощо. Також військовий подякував підприємцям МТК «Калинівський ринок», зокрема в.о. генерального директора Ігорю Маслянчуку, головному енергетику Сергію Галюку, ПП Миколі Тодоренчуку та всьому колективу за активну допомогу військовим.

За матеріалами bukoda.gov.ua