Колективи навчальних закладів долучилися до волонтерських акцій «Лимон для солдата» та «Солодкий Миколай»

20 грудня відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Волонтери прозвітували про роботу за минулий тиждень.
Як зазначив голова громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош, минулого тижня на кошти, що надійшли від профспілки МТК «Калинівський ринок» закуплено генератор 2.5 квт та разом із лопатами й буржуйкою передано для бійців 128-ї гірсько-піхотної бригади ЗСУ. Окрім того, у ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» передано 2 мішки відрізків тканин для плетення маскувальних сіток, які надійшли від пана Ігоря з міста Новодністровськ. 

«Висловлюємо подяку небайдужим буковинцям, які продовжують наповнювати волонтерські кошики у супермаркетах міста. Минулого тижня у мережі ТОВ «ГРУ» було зібрано продукти харчування, окрім того, отримали 500 грн. від учасників турніру у більярдному клубі «Вірус», — зазначив Володимир Дорош.
За словами волонтерів, колективи Чернівецьких загальноосвітніх шкіл №4 та №28, навчально-виховного комплексу «Берегиня», гімназій №2 та №3, ліцею №4 долучилися до волонтерських акцій «Лимон для солдата» та «Солодкий Миколай». Відтак, зібрані продукти харчування, смаколики, вітаміни, а також обереги від вихованців міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді було передано військовим на Схід.

За матеріалами http://bukoda.gov.ua/