ВОЛОНТЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Під час чергової прес-конференції, що відбулася 21 лютого в приміщенні облдержадміністрації, волонтери Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО, поінформували краян про допомогу військовим-учасникам АТО, а також дітям з села Кримське Луганської області, які прибули на Буковину на два тижні.

За словами доброчинців чернівчанка Тетяна Маніліч надала волонтерам 5 коробок солодощів, ковбасні вироби та випічку. Все це, а також фени від фабрики вікон «Болена» та домашнє взуття, одяг та спортивне взуття від пані Наталії та її друзів – було передано не лише гостям Буковини, а й всім дітям, які перебувають у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1.

Волонтери подякували Хотинському міському голові Миколі Головльову за сприяння у організації активного дозвілля дітей у історико-архітектурний заповіднику «Хотинська фортеця» та смачний обід у затишній колибі та колективу гірськолижного курорту «Сонячна долина», де діти змогли активно розважитися – покататись на сноутюбах, відвідати зоопарк, погодувати «вихованців» кінного клубу та повечеряти.

«Також хочемо подякувати приватному підприємецю, який побажав залишатися невідомим, за надані кошти, на які було закуплено кросівки, домашнє взуття, брюки та ремінь, шорти та 7 пар штанів для занять фізичною культурою, – зазначив Володимир Дорош. – Ще один анонімний благодійник-підприємець надав дві пари теплого чоловічого взуття, окрім того, громадська організації «Волонтерський рух Буковини» передала за солодкі подарунки, які надійшли від ТЦ METRO Cash&Carry».

«Керівники концертного туру в зону АТО Святослав Краю та Ігор Курелюк передали 700 грн. для військових, Микола Каденюк – 1000 грн., а пан Станіслав Бугай – пару берців. Окрім того, учнівський та педагогічний колектив загальноосвітньої школи №24 зібрав продукти харчування, засоби гігієни, одяг, ліки», – продовжив волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош. – Також від відвідувачів одного з кафе мережі закладів швидкої кухні «Екватор» надійшло 828 грн., мережі «Пакко Холдинг» – продукти харчування, а від пані Христини – буржуйка».

Повідомлено і про допомогу від ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж», який надав чергову маскувальну сітку, два маскувальні халати, одяг для дітей з села Кримське та внутрішньо переміщених осіб, пряжу від пані Тетяни, а також одяг та взуття для переселенців та 2000 грн. від Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, які було передано на ремонт автівки, що доставляє допомогу у зону АТО.

Волонтер Василь Назарко у рамках прес-конференції розповів про 2 останні поїздки у зону проведення антитерористичної операції, зокрема до міст Авдіївка та Красногорівка Донецької області. За його словами, військові найбільше потребують теплого одягу, а саме рукавиць, бурок, светрів під форму, а також захисники зізнаються, що сумують за домашніми стравами та турботою рідних людей. Тому волонтер закликав буковинців і надалі продовжувати допомагати армії, адже військові стримують ворога заради миру на рідній землі.

Фото Василя Назарка.