ДІТИ З СЕЛА КРИМСЬКЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДОДОМУ З НАЙКРАЩИМИ ВРАЖЕННЯМИ ПРО БУКОВИНУ

28 лютого відбулась чергова прес-конференція Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги військовим, які беруть участь в АТО. Захід був присвячений підсумкам перебування дітей з села Кримське Луганської області, які у суботу, 04 березня, будуть повертатися додому після місячного перебування на Буковині.

Насамперед волонтери подякували всім, хто забезпечував приїзд та перебування дітей. За словами волонтера, ТОВ «РОМА» забезпечило проїзд дітей в обидва боки, придбавши необхідні квитки, а Департамент освіти та науки обласної державної адміністрації сприяв проживанню дітей в обласній спеціалізованій школі-інтернаті II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» та в загальноосвітньому навчальному закладі «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

«Ще до приїзду дітей, волонтерам почали надходити як кошти, так і необхідні засоби гігієни, одяг та взуття. Дякуємо представникам влади, бізнесових кіл за допомогу. Завдяки вашій підтримці та небайдужості ми змоги забезпечити дітей потрібними їм речами, а також зібрати близько 22 тис. грн., на які плануємо придбати дітям одяг та взуття, зазначив волонтер ГО «Буковинська громада» Володимир Дорош. – Окрема подяка Хотинському міському голові, представникам Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця», патрульній поліції Чернівців, Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича, фабриці вікон «Болена», пану Олегу Ільчуку, ресторану-піцерії «TomatGold», ТРЦ «DEPOt», колективу гірськолижного курорту «Сонячна долина» за те, що діти мали змогу весело та корисно провести дозвілля, перебуваючи у Чернівецькій області».

Директор школи села Кримське Ірина Бугера зазначила, що місяць, поведений на Буковині, запам’ятається дітям надовго. «Ми уже були на Західній Україні, тому ніяких стереотипів перед від’їздом у дітей не було. Багато про що говорить той факт, що у перший же день, після запрошення з Чернівецької області, одразу 20 родин дало згоду на від’їзд дітей. Щиро вдячні за неймовірно теплий прийом, за гостинність. Впевнена, що цей приїзд не буде останнім», – зазначила Ірина Бугера.
Матеріали з http://www.bukoda.gov.ua/