Добровольцям передана необхідна допомога

01 серпня 2017 року волонтери вчергове прозвітували про роботу. Не втомлюємося дякувати ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» за такі потрібні військовим маскувальні сітки та кікімори, відвідувачам торгових мереж Чернівців за продукти для військових, які вони залишають у волонтерських кошиках. Окрема подяка Чернівецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства та особисто його очільнику Роману Череватому за майже 2 тонни допомоги. Це і продукти харчування, вода, а також дизпаливо для доставки вантажу. Окрім того, необхідні 120 л дизпалива передала клініка «Ваш зір». 

Колега-волонтер Василь Назарко, який здійснив понад 100 поїздок, у найгарячіші точки фронту, поінформував про чергову поїздку у зону АТО. Зокрема, він цього разу заїжджав і до військових-добровольців та передав таку необхідну їм допомогу.
У рамках прес-конференції Володимир Дорош привітав підполковника Збройних сил України Сергія Кротова та всіх військових-десантників з прийдешнім Днем високомобільних десантних військ України.